۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
Sunday, July 12, 2020
سال 1399، سال جهش تولید
جستجو
1
خرداد
1399
اطلاعیه ارزیابی آموزش های الکترونیکی
به اطلاع کلیه اعضای هیات علمی و دانشجویان عزیز دانشگاه تربت حیدریه میرساند با توجه به اینکه در حال حاضر دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور به دلیل همه گیریِ بیماری کووید 19 و عدم امکان ارائه آموزش های حضوری، به آموزش های غیرحضوری بر بستر شبکه های الکترونیکی روی آورده اند، مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور رصد فعالیتها و همچنین ارزیابی عملکرد دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، با طراحی پرسش نامه هایی درصدد گردآوری و تحلیل اطلاعات مربوط به فعالیتهای آموزش غیرحضوری درعرصۀ آموزش عالی کشور می باشد. این پرسشنامه ها سه گروه را مورد بررسی قرار می دهد:
الف. پرسشنامۀ ویژة دانشگاهها؛
ب. پرسشنامۀ ویژة اعضای هیئت علمی(استادان)؛
ج. پرسشنامۀ ویژة دانشجویان.
 
پرسشنامۀ ویژة دانشجویان روی وبگاه وزارت عتف و درصفحۀ به نشانی https://nezarat.msrt.ir/fa/form/63 قرار گرفته است و دانشجویان با مراجعه به این نشانی می توانند پرسشنامه را تکمیل کنند.
پرسشنامۀ ویژة استادان روی وبگاه وزارت عتف و درصفحۀ به نشانی https://nezarat.msrt.ir/fa/form/68  قرار گرفته است. استادان محترم با مراجعه به این نشانی، پاسخگوی سؤالات خواهند بود.
دانشجویان عزیز و اعضای محترم هیات علمی لازم است در بازه زمانی 30/02/1399 لغایت 07/03/1399 با مراجعه به صفحه مربوطه نسبت به تکمیل پرسشنامه اقدام نمایند


  تعداد بازدید:
  498
  نویسنده:
  روابط عمومی دانشگاه تربت حیدریه
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal