۱۴۰۲ جمعه ۳۱ شهريور
Friday, September 22, 2023
سال 1402 مهار تورم و رشد تولید
جستجو
3
آذر
1401
امضای تفاهم نامه میان دانشگاه تربت حیدریه و سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربت حیدریه:
در روز سه شنبه اول آذرماه 1401، دکتر بیدخوری رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی به همراه هیات همراه، از دانشگاه تربت حیدریه و پژوهشکده زعفران بازدید نمودند. در این بازدید یک روزه، تفاهم نامه همکاری مشترک بین دو سازمان منعقد شد. تبادلات علمی و پژوهشی بین سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی و دانشگاه تربت حیدریه، بهره برداری از امکانات تحقیقاتی، ایجاد رشته های مشترک، تعامل سازنده بین اعضای هیئت علمی و دانشجویان و همچنین ایجاد زیرساخت های فرهنگی ایسنا و ایکنا، جزء اصلی ترین مفاد این تفاهم نامه است
دکتر بیدخوری رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی در این جلسه عنوان نمود: توسعه دانشگاه تربت‌حیدریه باعث خوشحالی است و اتفاق خوب در دانشگاه تربت حیدریه این بود که توسعه و پیشرفت دانشگاه متکی به اعتبارات دولتی نبوده است. وی افزود: محوریت تربت حیدریه به عنوان ناحیه در خصوص جهاد دانشگاهی و به عنوان نقطه اتصال به مرکز جزء قابلیت ها و امتیازات است. طرح ضایعات زعفران و جلوگیری از خام فروشی زعفران جزء طرح های فن آورانه است و نگاه ما به یادداشت تفاهم، نگاه کاربردی است و انتظار می رود تا پایان سال چند کار خوب انجام شود. سپس دکتر بیدخوری و هیات همراه از فضاها و امکانات دانشگاه و پژوهشکده زعفران بازدید نمود.
شایان ذکر است این تفاهم نامه به صورت سه جانبه میان دانشگاه تربت حیدریه، سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی و نماینده مردم شریف تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی امضاء شد. 

  • p1_0
  • p2_0
  • p3_0
  • عکس_2
  • p4_0
  • عکس_0

تعداد بازدید:
721
نویسنده:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سایر خبرها
19 شهريور 1402
Powered by DorsaPortal