۱۴۰۳ شنبه ۱ ارديبهشت
Saturday, April 20, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
میزخدمت والدین
 
شاید شما برای اولین بار در شرف پیوستن به خانواده دانشگاه تربت‌حیدریه هستید، یا ممکن است سال‌هاست که یکی از آن‌ها بوده اید.  در هر مرحله‌ای که هستید، ما می‌دانیم که انتخاب دانشگاه برای فرزندتان یکی از سخت‌ترین کارهایی است که به‌عنوان والدین انجام می‌دهید. بنابراین ما هر آنچه را که برای آسودگی خاطر در این انتخاب نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهیم.
 
به عنوان والدین دانشجویان، شما به همان اندازۀ دانشجویان، بخشی از خانواده دانشگاه تربت‌حیدریه هستید. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که شما احساس می‌کنید در اینجا و در محوطه دانشگاه، در زندگی فرزندتان حضور دارید. ما متعهد هستیم که همه افراد دانشگاه خود -دانشجویان، اساتید، کارکنان و دانشجویان- را سالم و ایمن نگه داریم. از اداره آموزش و دانشجویی و فرهنگی گرفته تا مراکز رفاهی و مشاوره‌ای، رفع نیازهای مرتبط با جامعۀ دانشگاهی، یکی از اولویت‌های اصلی ما است. 
 
والدین گرامی؛
دانشجویان با ورود به دانشگاه وارد دوره هیجان‌انگیز و در عین حال چالش برانگیزی می‌شوند که باید برای مواجهه با ان باید مهارت‌های جدید کسب کنند و یا اینکه ممکن است نیاز به کمک تخصصی داشته باشند؛ لذا خانواده‌ها نیز باید متناسب با فرزندانشان پذیرای تغییرات جدید در سطوح مختلف تحصیلی، شخصیتی، اجتماعی و ... در کنار فرزندانشان باشند تا این دورۀ پرنشاط و در عین حال پرچالش را باحداکثر انرژی و کمترین آسیب طی کنند.
دانشگاه تربت‌حیدریه مفتخر است که میزبان فرزندتان در حساس ترین سال های زندگی او می باشد و سپاس گزار اعتماد شما در انتخاب این دانشگاه برای ادامه تحصیل فرزندتان است.
به پاس این اعتماد دانشگاه تربت‌حیدریه از هیچ کوششی برای ارتقاء سطح دانش و مهارت او کوتاهی نخواهد کرد و تلاش خواهد نمود محیط و شرایطی ایجاد کند که فرزندتان بعد از اتمام تحصیل فردی مفید برای خود و جامعه باشد و بتواند زندگی توأم با تندرستی، نشاط و امید را برای خود و ایران سرافراز به ارمغان آورده، شهروندی مسئول و متعهد باشد.
در این صفحه اطلاعات مورد نیاز شما ارائه شده است. بعد از چند توصیه، لینک های مورد نیاز والدین دانشجویان ارائه شده است. 
 
1) شروع زندگی دانشگاه، تمرین برای زندگی مستقل و گذار از نوجوانی به جوانی است. لذا ضمن اینکه به استقلال فرزندتان احترام می گذارید، حتماً در طول دوران تحصیل از وضعیت او آگاه باشید تا گام های یک زندگی مستقل را به خوبی طی نماید.
2) اگر قبل از ورود به دانشگاه، فرزندتان تجربه زندگی به طور مستقل را نداشته حتماً در ماه های اول حضور در دانشگاه ارتباط بیشتری با او داشته باشید.
3) چنانچه دغدغه‌ای در ارتباط با وضعیت فرزندتان دارید می توانید با مشاوران کارآزموده مرکز مشاوره و توانمدسازی دانشگاه در میان بگذارید. در این لینک اطلاعات مربوط به مرکز مشاوره دانشگاه در دسترس است.
4) به طور معمول طول سال تحصیلی برای دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 2 سال، مقطع کارشناسی پیوسته حداکثر 4 سال و کارشناسی ارشد حداکثر 2.5 سال است. چنانچه تحصیل فرزندتان بیش از این طول کشید حتماً موضوع را جویا شوید. 
 
5) اگر می خواهید از وضعیت تحصیلی فرزندتان آگاه شوید می توانید با مدیر گروه آموزشی مربوطه تماس حاصل نمایید (در سایت دانشگاه، بخش دانشکده، گروه‌ آموزشی مربوطه را انتخاب کنید، اطلاعات مربوط به مدیر گروه در اختیار شما قرار داده می شود.
6) شما می توانید هر گونه دغدغه آموزشی را از این لینک با مدیر آموزش دانشگاه و از این لینک با معاون آموزشی دانشگاه مطرح کنید.
7) شما می توانید هر گونه دغدغه مربوط به مسائل دانشجویی (خوابگاه، تغذیه، ....) را از طریق این لینک با معاون دانشجویی دانشگاه مطرح نمایید.
8) هر گونه مشکل، دغدغه یا سوالی دیگر را می توانید از طریق این لینک با همکاران روابط عمومی دانشگاه مطرح نمایید.
9) در صوت نیاز از طریق این لینک می توانید به طور مستقیم با ریاست دانشگاه نیز تماس بگیرید.
 
تاریخ به روز رسانی:
1402/04/28
تعداد بازدید:
1520
Powered by DorsaPortal