۱۴۰۳ يکشنبه ۲۷ خرداد
Sunday, June 16, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
13
خرداد
1403
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی (مرحله اول) دکتری دانشگاه تربت حیدریه

داوطلبان محترم:

ضمن تبریک صمیمانه بابت پذیرش در آزمون کتبی (مرحله اول) و آرزوی توفیق در مرحله دوم (مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی)، ضروری است جهت ثبت‌نام و مصاحبه، کلیه موارد ذکر شده در این اطلاعیه را با دقت مطالعه نماید.

  • فرآیند مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی) در دانشگاه تربت حیدریه به صورت حـضـوری برگزار خواهد شد.
  • داوطلبین می بایستی در زمان مصاحبه (شنبه 26 خرداد ماه 1403) به دانشگاه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است علاوه بر زمان اعلامی توسط سازمان سنجش و هماهنگ با آن، دو تاریخ دیگر از سوی دانشگاه تربت حیدریه جهت مصاحبه اعلام خواهد گردید.
  • محل مصاحبه طبقه سوم سازمان مرکزی، حوزه ریاست، سالن شهید سلیمانی دانشگاه تربت حیدریه است.
  • داوطلبان می‌بایست کلیه مدارک خود را از تاریخ 1403/03/09 لغایت 1403/03/22 و از طریق رایانامه به دبیرخانه مرکزی تحصیلات تکمیلی ارسال کنند. لازم به ذکر است که ساختار ارسال فایل باید طبق الگوی ارائه شده (پیوست شماره دو) تنظیم شود.
  • • علاوه‌بر موارد فوق، ضروری است داوطلب کاربرگ مشخصات آموزشی و پژوهشی (پیوست شماره سه) و فرم تعهد نامه (پیوست شماره یک) را با دقت تکمیل کرده و ضمن ارسال از طربق رایانامه، در روز مصاحبه این دو فرم و اصل مدارک را به رئیس جلسه مصاحبه تحویل دهد.
  • تاریخ مصاحبه دوم و سوم: آن دسته از داوطلبانی که امکان حضور در تاریخ ( 1403/03/26) فوق را ندارند می توانند برای مصاحبه در روز های شنبه مورخ 1403/04/02 و دوشنبه 1403/04/11 مراجعه نمایند، لازم به ذکر است این دسته از داوطلبان مجاز هستند تا تاریخ 1403/03/29 کلیه مدارک خواسته شده را ارسال نمایند.
  • در صورت نیاز به هماهنگی و رفع سوالات در زمینه مصاحبه، داوطلب می‌تواند با مدیرگروه مهندسی عمران، معماری و مهندسی آب (دکتر احسان بهرامی) تماس حاصل نماید (شماره تماس:05151240174).
آدرس رایانامه جهت ارسال مدارک: CAW.engineering@torbath.ac.ir

پیوست اطلاعیه

پیوست شماره یک: تعهدنامه

پیوست شماره دو: الگوی ارسال مدارک مورد نیاز (بایستی پس از تنظیم مدارک مورد نیاز یک فایل فشرده .zip به ایمیل اشاره شده ارسال شود)


  • 3_0

تعداد بازدید:
786
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal