۱۴۰۳ دوشنبه ۲۸ خرداد
Monday, June 17, 2024
سال 1402 مهار تورم و رشد تولید
جستجو
24
خرداد
1402
برگزاری اولین جلسه هیئت اجرایی منابع انسانی دانشگاه تربت حیدریه در سال 1402
حسین صحابی، معاون اداری و مالی و رئیس هیات اجرایی منابع انسانی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در جهت تصمیم گیری درخصوص درخواست های منطبق بر آئین نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی دانشگاه از سوی کارکنان و بر اساس مواد آئین نامه های موجود، روز سه شنبه 23 خرداد ماه، اولین جلسه هیات اجرایی منابع انسانی دانشگاه درسال جاری با حضور اعضای این هیأت در محل سالن جلسات شهید سلیمانی دانشگاه برگزار گردید و با توجه به دستورهای جلسه موارد ارائه شده مطرح و تصمیم گیری لازم اتخاذ گردید.
وی افزود: در این جلسه ضمن بررسی درخواست های همکاران محترم، موافقت با ارتقاء رتبه 3 نفر از همکاران از مقدماتی به مهارتی پس از بررسی شرایط احراز، پذیرش مدرک تحصیلی جدید و موافقت با احتساب سنوات خدمتی خارج از دانشگاه 2 نفر از اعضای غیر هیات علمی.
صحابی با اشاره به ضرورت برگزاری منظم جلسات هیات اجرایی در جهت توجه به درخواست های مربوط به کارکنان دانشگاه بر لزوم پاسخگویی و تصمیم گیری مطابق آئین نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی تاکید نمود.
در این جلسه که نمایندگان اعضای غیر هیات علمی دانشگاه نیز حضور داشتند به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
معاون اداری و مالی در پایان با اشاره به اهمیت و جایگاه این هیات عنوان کرد: با توجه به افزایش تعداد کارکنان دانشگاه و درخواست های متعدد قابل طرح در این هیات، امیدواریم با برنامه ریزی و برگزاری منظم جلسات هیات اجرایی، به درخواست های کارکنان محترم دانشگاه براساس قوانین موجود توجه و در جهت تحقق آن ها قدم برداریم.
در انتهای جلسه از خانم ترشیزی، از کارکنان این دانشگاه که به دانشگاه علوم پزشکی منتقل شدند در راستای همکاری بی‌شائبه ایشان در ایام خدمت در دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

در اجرای بند 8 ماده 1 آئین‌نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی، هیأت اجرایی منابع انسانی دانشگاه با ترکیب و اختیارات مقرر در این دستورالعمل به منظور اعمال وظایف، اختیارات و تنظیم راهکارهای اجرایی بخش اداری، تشکیلات و امور نیروی انسانی غیر هیأت علمی تشکیل می شود.
ترکیب اعضای هیأت اجرایی منابع انسانی دانشگاه تربت حیدریه عبارتند از: دکتر حسین صحابی(معاون اداری و مالی دانشگاه و رئیس هیات اجرائی)، دکتر حمیدی (نماینده کمیسیون دائمی در هیأت امنا)، جابرحجتی رزگی( مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه و دبیر هیات اجرایی)، علی کشمیری( مدیر طرح وبرنامه) دکتر مهدی محمدزاده کاریزکی(عضو هیأت اجرایی منابع انسانی)، مهندس محسن شعبانی(عضو هیأت اجرایی منابع انسانی) و خانم نسرین مهدیان مقدم (عضو هیأت اجرایی منابع انسانی) .

  • اولین جلسه هیئت اجرایی 1402_0
  • اولین جلسه هیئت اجرایی 1402_1
  • اولین جلسه هیئت اجرایی 1402_2
  • اولین جلسه هیئت اجرایی 1402_3
  • اولین جلسه هیئت اجرایی 1402_4

تعداد بازدید:
3078
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal