۱۴۰۲ جمعه ۳۱ شهريور
Friday, September 22, 2023
سال 1402 مهار تورم و رشد تولید
جستجو
اماکن ورزشی
سالن ورزشی

سالن ورزشی دانشگاه تربت حیدریه با زیر بنای 1200 متر در سال 1391 تاسیس شده است که دارای ابعاد 48×24 می باشد. این سالن چند منظوره بوده و نوع کف پوش آن pvc و سالن دارای اتاق مدیریت ، رختکن، انبار و سرویس بهداشتی بوده و سیستم گرمایش سالن گرماتاب و سیستم سرمایش آن کولر می باشد و امکان انجام ورزش های فوتسال، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و بدمینتون وجود دارد.
 
 
 
سالن بدنسازی
سالن بدنسازی دانشگاه با زیر بنای حدود 200 متر در سال 1391 تاسیس شده است که دارای دستگاههای بدنسازی شامل: جلو ران، فلای سینه، زیر بغل کششی از جلو، کراس اور، پارویی، پرس سینه، پرس بالا سینه، پرس زیر سینه، پرس پا، شنا سوئدی، ساق پا ایستاده، پارالل بارفیکس، سرشانه وزنه آزاد، فیله کمر، خرک ثابت و متحرک، تی بار خوابیده، مقر اسکوات و.... می باشد  
 
زمین دستگاه های پارکی
زمین دستگاههای پارکی در محوطه دانشگاه با مساحت 300 مترمربع در سال 1394 تاسیس شده است که دارای دستگاههای ورزشی پارکی شامل: اسکی فضایی، پرس پا، قایقی، بارفیکس، زیز بغل .چهار فرمان، گام زن چپ و راست، مسگری، پارالل، میز شطرنج، لیفت و شرشانه نشسته و .. می باشد. 
 
 زمین فوتبال گل کوچک
زمین فوتبال گل کوچک در محوطه دانشگاه با مساحت 300 مترمربع در سال 1394 تاسیس شده است
 
سالن ورزشی مرحوم بابک مروج تربتی
سالن ورزشی مرحوم بابک مروج تربتی توسط خیر نیک اندیش مهندس مهدی مرج تربتی در حال ساخت می باشد این سالن با زیر بنای 1575 متر در سال 1397 کلنگ زنی شد و دارای ابعاد 45×35 می باشد. این سالن چند منظوره بوده و نوع کف پوش آن ریختگی پلی یورتان و دارای اتاق مدیریت ، رختکن، انبار و سرویس بهداشتی بوده و سیستم گرمایش سالن گرماتاب و سیستم سرمایش آن کولر می باشد و امکان انجام ورزش های فوتسال، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و بدمینتون وجود دارد. این سالن در شهریور 98 به بهره برداری خواهد رسید. 
 
تاریخ به روز رسانی:
1398/04/23
تعداد بازدید:
16045
Powered by DorsaPortal