دسترسی سریع
سایت قبلی
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
Saturday, July 20, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
برنامه آموزشی و سرفصل دروس
جهت اطلاع از برنامه آموزشی دوره تحصیلی خود، روی دوره مرتبط کلیک نمائید:

 
 
 
به موارد زیر توجه فرمائید:
1- برنامه آموزشی هر دوره تحصیلی بر اساس سرفصل مصوب شورای عالی برنامه ریزی درسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تهیه و تدوین شده است. جهت آشنایی با جزئیات برنامه آموزشی و سرفصل دروس روی دوره تحصیلی خود کلیک نمائید:
 
سرفصل دروس کارشناسی ناپیوسته معماری (ورودی 1401 و ماقبل)       
 
سرفصل دروس کارشناسی ناپیوسته معماری (ورودی 1402 و ماقبل)
                                
 
سرفصل دروس کارشناسی پیوسته معماری 
 
2- مدت مجاز سنوات تحصیلی در دوره کارشناسی ناپیوسته و کاردانی چهار نیم سال تحصیلی است.
3- در شرایط خاص و با تصویب شورای آموزش دانشگاه، دانشگاه اختیار دارد حداکثر یک نیم سال تحصیلی برای دوره کارشناسی ناپیوسته و کاردانی مدت مجاز سنوات تحصیلی را افزایش دهد. هزینه افزایش سنوات تحصیلی طبق تعرفه مصوب هیات امنا دانشگاه از دانشجویان مشمول آموزش رایگان دریافت می شود.
4- دانشجو موظف است برنامه آموزشی خود را در هر نیم سال تحصیلی با رعایت پیشنیازی و زمان ارائه دروس به گونه ای تنظیم نماید تا در طول مدت مجاز سنوات تحصیلی، دوره آموزشی خود را به پایان برساند. از همین رو اکیداً توصیه می شود تمام دروسی که در لیست دروس ارائه شده برای هر ورودی معرفی می شوند، در همان نیم سال انتخاب شوند و اخذ دروس به آینده موکول نشود. گروه آموزشی هیچ گونه مسئولیتی پیرامون تداخل روز یا ساعت برنامه هفتگی یا زمان برگزاری امتحانات پایان ترم برای دروسی که انتخاب آن ها به تاخیر افتاده است ندارد.
5- دروس جبرانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته، طبق برنامه آموزشی، پیشنیاز برخی از دروس اصلی در نیم سال های تحصیلی بعدی محسوب می شوند و در صورت عدم کسب نمره قبولی در دروس جبرانی، امکان اخذ آن دروس اصلی در نیم سال تحصیلی بعدی وجود نخواهد داشت. مسئولیت تاخیر در روند تحصیلی در صورت عدم قبولی در دروسی جبرانی بر عهده دانشجو خواهد بود.
6- برای دروس کارآموزی و پروژه طرح نهایی امکان تمدید درس تا یک نیم سال تحصیلی وجود دارد. تمدید درس با دریافت تائید مدرس میسر است و در صورت ثبت نمره عدم قبولی در همان نیم سال تحصیلی، موضوع تمدید منتفی تلقی می شود. آخرین زمان ممکن جهت ثبت نمره دروس تمدید شده، پایان هفته آموزشی چهاردهم نیم سال تحصیلی بعدی یا پایان هفته سوم شهریورماه در دوره آموزشی تابستان، طبق تقویم آموزشی دانشگاه است.
تاریخ به روز رسانی:
1402/09/18
تعداد بازدید:
1328
Powered by DorsaPortal