دسترسی سریع
سایت قبلی
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
Saturday, July 20, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
دروس ارائه شده
جهت اطلاع از لیست دروس ارائه‎ شده در نیم سال دوم سال تحصیلی 1401-1400 روی آیکن مرتبط کلیک نمائید: نسخه مورخ 13 بهمن ماه 1400
 
                                                 دروس ارائه شده کارشناسی ناپیوسته معماری                                                                               دروس ارائه شده کاردانی معماری 
                                               
 
 
لطفاً به موارد زیر به دقت توجه فرمائید: 
1- لیست دروس ارائه شده در طول زمان انتخاب واحد یا حذف و اضافه ممکن است دچار تغیراتی شود. لطفاً قبل از انجام هرگونه اقدام مبنی بر انتخاب واحد یا حذف و اضافه با مراجعه به همین صفحه، از آخرین نسخه اصلاح شده استفاده نمائید. 
2- انتخاب واحد درسی باید بر اساس لیست دروس ارائه ‎شده دوره تحصیلی و با رعایت ضوابط پیش‎ نیازی یا زمان ارائه درس که در برنامه آموزشی ذکر شده است، انجام پذیرد. جهت دسترسی به برنامه آموزشی دوره تحصیلی خود، به سربرگ ضوابط آموزشی مراجعه نمایید.  
3- توصیه اکید می‎شود، به جهت ایجاد امکان دانش آموختگی در مدت سنوات مجاز تحصیلی، تمامی دروسی که در لیست دروس ارائه شده برای یک ورودی معرفی شده اند، اخذ شوند و اخذ دروس به آینده موکول نشود. گروه آموزشی هیچ گونه مسئولیتی پیرامون تداخل روز یا ساعت برنامه هفتگی یا زمان برگزاری امتحانات پایان ترم برای دروسی که انتخاب آن ها به تاخیر افتاده است ندارد. 
4- در زمان انتخاب واحد حتماً به برنامه‎ امتحانات پایان‎ ترم دروس انتخابی دقت فرمائید و دروس را با توجه عدم تداخل روز یا ساعت برگزاری امتحان پایان ترم اخذ نمائید. روز و ساعت امتحانات اعلام شده به هیچ وجه قابل تغیر نیست. 
5- فرصت انجام انتخاب واحد و حذف و اضافه صرفاً بر اساس تقویم آموزشی اعلام شده از طرف اداره آموزش دانشگاه فراهم خواهد بود و در صورت وقوع هر گونه کوتاهی در انجام انتخاب واحد یا حذف و اضافه توسط دانشجو، فرصت از دست رفته تلقی خواهد شد و مسئولیت ایجاد هر گونه تاخیر در روند تحصیلی دانشجو بر عهده‎ی ایشان خواهد بود. عدم انجام انتخاب واحد در زمان مقرر به منزله انصراف دانشجو از ادامه تحصیل خواهد بود
6- در زمان حذف و اضافه تنها فرصت حذف یا اضافه ‎نمودن 2 عنوان درسی وجود خواهد داشت. لذا توصیه می شود در زمان انتخاب واحد تمام دروس قابل به اخذ انتخاب شوند و موضوع به زمان حذف و اضافه موکول نشود.
7- حداقل تعداد واحدی که برای دانشجو نیم ‎سال تحصیلی محسوب خواهد شد، 12 واحد درسی است و در صورت اخذ تعداد واحدهای کمتر، این موضوع تخلف انتخاب واحد محسوب خواهد شد و در صورتی مشخص شود دانشجو امکان اخذ تعداد واحدهای بیشتری داشته است و کوتاهی نموده است، ترم تحصیلی دانشجو حذف  و دانشجو در آن نیم سال از تحصیل محروم خواهد شد. 
8- حداکثر تعداد واحد مجازی که دانشجو می ‎تواند در یک نیم‎ سال تحصیلی اخذ نماید، 20 واحد درسی است. در صورتی که دانشجو در نیم ‎سال تحصیلی قبلی معدل بالای 17 اخذ نموده باشد، دانشجوی ممتاز محسوب می‎شود و امکان اخذ حداکثر 24 واحد واحد درسی را خواهد داشت.
9- دانشجویان مشروط (کسب معدل کمتر از 12) در نیم‎سال تحصیلی قبلی، صرفاً مجاز به اخذ حداکثر 14 واحد درسی در نیم‎سال تحصیلی بعدی می‎باشند. عدم رعایت سقف 14 واحد درسی تخلف انتخاب واحد محسوب می شود و در صورت احراز تخلف دانشجو، ترم تحصیلی  ترم تحصیلی دانشجو حذف و دانشجو در آن نیم سال از تحصیل محروم خواهد شد.
10- در اخذ دروس اختیاری صرفاً دروسی که برای ورودی شما معرفی شده است را انتخاب نمائید. در صورت تخطی، گروه آموزشی هیچ گونه مسئولیتی پیرامون عدم برقراری ارتباط توسط دانشجو با محتوای درسی و همچنین تداخل روز و ساعت امتحان نخواهد داشت.  
11- چنان چه مطابق آیین نامه آموزشی دانشجوی نیم سال آخر می باشید (حداکثر 24 واحد درسی برای دانش آموختگی باقی مانده باشد و معدل بالای 10 باشد) لیست دروس ارائه شده را به دقت مرور نمایید و در صورتی که جهت دانش آموختگی درسی باقی مانده است که در لیست دروس ارائه شده وجود ندارد، درخواست خود را با ذکر عنوان درس،  در اسرع وقت به مدیرگروه از طریق ارسال نامه به  پست الکترونیک ایشان اطلاع دهید.
12- در زمان حذف و اضافه، در صورتی که تمایل به تغیر گروه عنوان درسی دارید، نیازی به حذف درس ندارید و صرفاً کافی است در لیست تغیر گروه را برای عنوان درسی مدنظر انتخاب نمایید. در صورت حذف یک درس و اخذ مجدد آن، یک ظرفیت از دو ظرفیت مجاز اخذ درس در حذف و اضافه از بین خواهد رفت.  
تاریخ به روز رسانی:
1400/11/13
تعداد بازدید:
2486
Powered by DorsaPortal