دسترسی سریع
سایت قبلی
۱۴۰۳ جمعه ۱۱ خرداد
Friday, May 31, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
کاربرگ های آموزشی
 
1- کاربرگ اشکالات آموزشی
در صورتی که درخواست آموزشی شما در موارد تعریف شده در درخواست های آموزشی پرتال دانشجویی قرار نمی گیرد (جهت آشنایی با این درخواست ها به سربرگ ضوابط آموزشی و کشوی درخواست های آموزشی مراجعه کنید)، پس از دریاقت مشاوره از مدیرگروه آموزشی، درخواست خود را در کاربرگ کاغذی اشکالات آموزشی مکتوب و به دفتر گروه آموزشی تحویل دهید. مشابه درخواست های الکترونیک ، مسئولیت پیگیری نتیجه درخواست بر عهده دانشجو است.
 
 
2- کاربرگ درخواست اخذ درس خارج از گروه آموزشی
ارائه درخواست اخذ درس خارج از گروه آموزشی زمانی معتبر است که دانشجو در سال پایانی تحصیل خود باشد و درس مدنظر در نیم سال تحصیلی پیش‎ رو ارائه نشده باشد، اما درس مدنظر یا مشابه آن در سایر رشته‎ ها (عمران یا معماری) و یا مقاطع تحصیلی گروه آموزشی (کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته) ارائه شده باشد و تداخل برنامه کلاسی وجود نداشته باشد. در اینصورت با تائید مدیر گروه آموزشی، امکان اخذ درس خارج از گروه آموزشی فراهم می شود. جهت ارائه درخواست اخذ درس خارج از گروه آموزشی، ابتدا باید کاربرگ درخواست اخذ درس خارج از گروه آموزشی تکمیل شود و کاربرگ به همراه تصویر سرفصل درس مورد تقاضا و سرفصل درس ارائه شده به مدیرگروه آموزشی تحویل داده شود. جهت دسترسی به سرفصل دروس، به سربرگ ضوابط آموزشی و زیرکشوی برنامه آموزشی و سرفصل دروس مراجعه نمائید. توجه فرمائید سرفصل هر درس، محتوای آموزشی آن درس و عنوان سرفصل مطالبی که  در آن درس آموزش داده می شود را پوشش می دهد که غالباً یک صفحه بیشتر نیست. در فایل پی دی اف سرفصل دروس هر دوره تحصیلی، باید عنوان درس را جستجو کنید و صفحه مرتبط را یافته و چاپ نمائید. توجه شود که هم سرفصل درس مورد تقاضا و هم سرفصل درس ارائه شده باید به پیوست کاربرگ ضمیمه شوند. 
 
 
3-  کاربرگ درخواست حضور در کلاس دانشجویان کمیسیون بررسی موارد خاص استانی
در صورتی که دانشجویی نتواند با وجود تمدید سنوات (حداکثر دو نیم سال برای دوره کارشناسی پیوسته و حداکثر یک نیم سال برای دوره های کارشناسی ناپیوسته و کاردانی) دوره تحصیلی خود را به پایان برساند، یا شامل تکرار شرایط مشروطی شود (سه نیم سال مشروطی برای دوره کارشناسی پیوسته و دو نیم سال مشروطی برای دوره کارشناسی ناپیوسته و کاردانی)، برای ادامه تحصیل باید درخواست صدور مجوز بازگشت به تحصیل را به کمیسیون موارد خاص استان (واحد امور دانشجویی) تسلیم نماید. تا زمانی که پاسخ کمیسیون موارد خاص استان به دانشگاه اعلام شود و در صورت اعلام موافقت کمیسیون، تا زمان انجام انتخاب واحد، دانشجو موظف است در کلاس‎های درسی مدنظر حضور یابد و در صورت غیبت غیرمجاز (غیبت غیر موجه بیشتر از سه شانزدهم تعداد کل جلسات) و عدم موافقت استاد محترم درس مبنی بر پذیرش دانشجو، حتی در صورت اعلام موافقت کمیسیون موارد خاص استان، انتخاب واحد انجام نخواهد پذیرفت. در زمان انتخاب واحد طبق تقویم آموزشی، دانشجو موظف است کاربرگ درخواست حضور در کلاس دانشجویان کمیسیون بررسی موارد خاص استانی را با قید دروس مدنظر جهت اخذ درآن نیم سال تحصیلی، به مدیرگروه آموزشی تحویل دهد. توجه شود بدون تحویل دادن کاربرگ مذکور به گروه آموزشی در زمان انتخاب واحد، حتی در صورت اعلام موافقت کمیسیون موارد خاص استان، از انجام انتخاب واحد ممانعت به عمل خواهد آمد.
 
تاریخ به روز رسانی:
1400/05/06
تعداد بازدید:
1471
Powered by DorsaPortal